side-area-logo
Żyrandole klasyczne i nowoczesne

W ofercie posiadamy duży wybór żyrandoli klasycznych oraz nowoczesnych do salonu, kuchni, pokoju i jadalni.

Dopasowane do wnętrza

Posiadamy setki kształtów oraz kolorów żyrandoli. Bez problemu znajdziesz u nas taki, który będzie pasował do Twojego wnętrza.

W stylu minimalistycznym i dekoracyjnym

W naszej ofercie znajdziesz zarówno minimalistyczne, nierzucające się w oczy żyrandole, jak również bogato zdobione oświetlenie wykonane z różnych ciekawych materiałów.

Duży wybór żyrandoli

Żyrandole do kuchni, salonu, sypialni.

Lampy sufitowe, nazywane popularnie żyrandolami to efektowne i funkcjonalne rozwiązanie do każdego domu. Oferujemy produkty w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Do dekoracji tych pierwszych zazwyczaj używa się szkła, kryształów oraz kamieni. Żyrandole nowoczesne i minimalistyczne wykonane są głównie ze stali, aluminium oraz szkła.

Oferujemy:

Setki modeli żyrandoli do różnych pomieszczeń

Unikatowe wzory

Bogatą kolorystykę stelaży i abażurów

Żyrandole m.in. od włoskich producentów

Jak wybrać odpowiedni żyrandol?

Oświetlenie dopasowane do wielkości, stylu oraz funkcji wnętrza.

Wybierając żyrandol, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, Po pierwsze, tego tylu oświetlenie powinno być dopasowane do wielkości pomieszczenia. Im większa przestrzeń, tym możesz sobie pozwolić na większy żyrandol. Po drugie, dobierz oświetlenie do stylu Twojego domu. Jeśli Twoje mieszkanie jest nowoczesne i minimalistyczne, żyrandol również powinien zachowywać tę stylistykę. Przy wnętrzach klasycznych doskonale sprawdzą się żyrandole ozdobione wyrafinowanymi dekoracjami.

Propozycje:

Do kuchni odpowiedni będzie żyrandol z materiałów łatwych do czyszczenia

W zależności od stylistyki do salonu możesz wybrać efektowny żyrandol z kilkoma żarówkami lub minimalistyczną papierową kulę

Do sypialni idealnie sprawdzi się coś lekkiego i prostego